تبلیغات

برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قران کریم اوقاف خراسان رضوی

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: مرحله شهرستانی این مسابقات  درشهرهای مشهد، سبزوار، گناباد، تایباد، نیشابور، قوچان، کاشمر و طرقبه  برگزار خواهد شد.

حسینی هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقای سطح کیفی، استعداد یابی، شناسایی نخبگان قرآنی و کاهش هزینه‌ها عنوان کرد. و افزود:نباید به مسابقات به عنوان یک کار ترویجی نگاه کرد، بلکه باید با حذف ضعف‌ها و موانع زمینه انگیزه و تلاش بیشتر متسابقین را در سطوح بالاتر فراهم آورد تا در سطح مطلوب تری به رقابت بپردازند.

وی بابیان اینکه این مسابقات در دو بخش اوایی انفرادی ومعارفی برگزار خواهد شد گفت: در بخش آوایی انفرادی این مسابقات در رشته های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰، حفظ کل، قرائت، ترتیل، اذان و دعا خوانی خواهد بود.

رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی افزود:در بخش معارفی هم؛ تفسیر سوره حجر، حفظ موضوعی قرآن کریم، حفظ  معارف احادیث است،

حسینی تصریح کرد: منابع معارفی اهل تسنن جدا گانه در نظر گرفته شده و برگزا ری این بخش مسابقات در دهم خرداد ماه به صورت الکترونیکی از ۸ صبح تا ساعت ۲۰ شب ادامه می‌یابد.

وی گفت:: مهلت ثبت نام در بخش آوایی تا ۳۰ فروردین و بخش معارفی تا ۱۰ اردیبهشت ماه جاری تمدید شده است.

انتهای پیام//ا.س

مرحله شهرستانی مسابقات قران کریم اوقاف خراسان رضوی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

داغ ترین اخبار

Code Center