تبلیغات




با حالت اكتشاف بازى Assassin’s Creed Origins در دل مصر باستان سفر كنيد

در این مطلب از سایت " مجله خبـری و تفریحی پارسی خون " با موضوع "با حالت اكتشاف بازى Assassin’s Creed Origins در دل مصر باستان سفر كنيد" در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.برای دیدن توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

همه علاقه مندان به بازى هاى ويديويى، سرى اساسينز كريد را به عنوان مجموعه اى مي شناسند كه براى درصد زيادى از گيمرها مانند معلم تاريخ عمل مى كند. ظاهراً يوبیسافت نيز به اين موضوع پى برده و در جديدترين نسخه از اين سرى يعنى Assassin's Creed: Origins حالت مخصوصى را براى اكتشاف در بازى در نظر گرفته است.

اين حالت باعث مى شود تا تمام ماموريت ها و چالش هاى كوچک و بزرگی كه در بخش داستانى بازى حاضر هستند، از بازى كنار گذاشته شده و شرايط براى اكتشاف و يادگيرى بيشتر محيا شود. يوبیسافت دليل طراحى چنين حالتى را آشنایی بیشتر مخاطبان با تاريخ مصر باستان ذكر كرده است.

در حالت اكتشاف مى توانيد از بايِک به عنوان شخصيت اصلى Assassin's Creed Origins گرفته تا هر شخص ديگرى را به عنوان كاراكتر اصلى خود براى گشتن آزادنه در محيط و كسب اطلاعات از اشيا تاريخى موجود در بازی انتخاب كنيد. جالب است بدانيد يوبیسافت پيش از اين، حالت اكتشاف را در كلاس هاى درس نيز آزمايش كرده و با نتايج خوبى روبرو شده است.

حالت اكتشاف

این موضوع هنوز به طور كامل مشخص نيست اما به نظر مى رسد يوبیسافت قصد دارد چنين حالتى را براى ساير نسخه هاى اين سرى نيز منتشر كند. اميدواريم كه ساير سازندگان نيز از ايده اكتشاف آزادنه در عناوين خود در آينده نزديک بهره ببرند.

با توجه به چيزى كه پيش از اين به آن اشاره شده بود، اين حالت از كمتر يک هفته ديگر در دسترس صاحبين Assassin's Creed Origins قرار خواهد گرفت و به صورت کاملاً رایگان قابل استفاده خواهد بود.

Assassin's Creed Origins طی پاييز سال گذشته ميلادى براى پلى استيشن ٤، ايكس باكس وان و پى سى منتشر شده بود و نسبت به قسمت هاى پيشين اين مجموعه در نسل هفتم، با واكنش هاى مثبت ترى از سوی مخاطبان و منتقدین روبرو شد.



گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Code Center