تبلیغات

دانلود آهنگ صل علی سیدنا المصطفی با صدای مختاباد + دانلود

مقام پارلمانی انگلیس: تداوم برنامه موشکی ایران ادامه اعمال تحریم‌ها را به همراه دارد

در این مطلب از سایت " مجله خبـری و تفریحی پارسی خون " با موضوع "مقام پارلمانی انگلیس: تداوم برنامه موشکی ایران ادامه اعمال تحریم‌ها را به همراه دارد" در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.برای دیدن توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مقام پارلمانی انگلیس: تداوم برنامه موشکی ایران ادامه اعمال تحریم‌ها به همراه داردبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روزنامه نشنال، «تام توگندهت» رئیس کمیته روابط خارجی مجلس عوام انگلیس در ادعایی بی اساس گفت: «اقدامات ایران تنها به منطقه منحصر نمی شود و تمام دنیا را شامل می شود و با خود نگرانی های زیادی را به همراه دارد.
وی در ادامه به گزافه گویی پرداخت و افزود: لغو تحریم هایی هم که ایران به آن اذعان دارد تا زمانی که این کشور حسن نیت نشان ندهد محقق نمی شود، چرا که ایرانی ها موشک آزمایش کرده‌اند و در اقدامی آن را به سمت ریاض پایتخت عربستان سعودی شلیک کردند.
وی ادعاهایش را چنین ادامه داد: «من بر این باورم که ایران باید روش دیگری در پیش بگیرد چرا که با این رویه ای که در پیش گرفته آینده مردمش را به مخاطره می اندازد و از لحاظ اقتصادی به دلیل تحریم های عدیده دچار مشکلات زیادی می شود.
وی مدعی شد: «جامعه بین الملل از طرف سازمان ملل متحد وظیفه دارد با دولت ایران بابت حمایت آنها از حمله به عربستان از طریق عوامل نیابتی گفتگو کند. این اقدامها غیرقابل قبول است و باید متوقف شود.» 

«گوین ویلیامسن»وزیر دفاع انگلیس هم در ادعایی بی اساس گفت: «باید این اطمینان حاصل شود که با هر شکلی از عدم حسن نیت به شدت مقابله شود،  چرا که افزایش چالشها  فقط از سوی چین نیست، روسیه و ایران هم دخیل هستند.»

انتهای پیام/

ادعاهای بی اساس مقامات انگلیسی درباره ایران  
ونوکس مجله خبری فرهنگی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Code Center