تبلیغات
28 کشته و زخمی در تیراندازی های 10 ساعت اخیر آمریکا

در این مطلب از سایت " مجله خبـری و تفریحی پارسی خون " با موضوع "28 کشته و زخمی در تیراندازی های 10 ساعت اخیر آمریکا" در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.برای دیدن توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی گان وایلنس آرچیوز، درتیراندازی در شهر سیگنال هیل در کالیفرنیا یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند،تیراندازی در شهر کلمبوس در اوهایو یک زخمی برجا گذاشت،در تیراندازی در شهر استوکتون در کالیفرنیا یک نفر کشته شد.

تیراندازی در شهر گاردنا در کالیفرنیا یک کشته و یک زخمی برجاگذاشت،در تیراندازی در شهر بیکرز فیلد در کالیفرنیا یک نفر زخمی شد،تیراندازی در شهر روانوک در ویرجینیا یک نفر زخمی شد.

تیراندازی در شهر سنفورد در فلوریدا یک زخمی برجا گذاشت،در تیراندازی در شهر فیلادلفیا در پنسیلوانیا یک نفر زخمی شد،تیراندازی در شهر سنفورد در فلوریدا یک کشته برجا گذاشت.

در تیراندازی در شهر سنت پترزبورگ در فلوریدا یک نفر کشته شد. تیراندازی در شهر انگلوود در ایلینوی یک زخمی برجاگذاشت،در تیراندازی در شهر شیکاگو در ایلینوی یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد،در تیراندازی در اوکلند در کالیفرنیا یک نفر زخمی شد.

تیراندازی در شهر شیکاگو در ایلینوی یک زخمی برجاگذاشت؛در تیراندازی در شهر ماکون در جورجیا یک نفر کشته شد،تیراندازی در شهر پیتزبورگ در پنسیلوانیا دو کشته برجا گذاشت،در تیراندازی در شهر کانتون در ماساچوست یک نفر زخمی شد.

انتهای پیام/  

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Code Center